Norvik Banka atvērusi jaunu klientu apkalpošanas centru Varakļānos

23.08.2018

Turpinot uzlabot bankas pakalpojumu pieejamību klātienē un rūpējoties par klientu ērtībām, Norvik Banka šodien, 23. augustā, atklāj jaunu klientu apkalpošanas centru Varakļānos, Rīgas ielā 13. Norvik Bankai šobrīd ir viens no plašākajiem filiāļu tīkliem 16 pilsētās visā Latvijā.

Jaunais klientu apkalpošanas centrs atradīsies Varakļānu novada domes ēkas 1. stāvā un būs atvērts katru ceturtdienu no plkst. 9:30 līdz 17:30. Iedzīvotājiem būs pieejamas finanšu konsultācijas, iespēja noformēt jaunus produktus, apmaksāt rēķinus, pārskaitīt naudu un veikt citus ikdienā nepieciešamos darījumus.

 “Rūpējoties par Varakļānu iedzīvotāju finansiālo labklājību un respektējot viņu ikdienas paradumus, mēs nodrošināsim izdevīgākos bankas pakalpojumus klātienē. Norvik Bankai svarīgākais ir cilvēks. Kamēr citas bankas optimizē savus resursus un ierobežo pieejamību klātienē, Norvik Banka nāk soli pretī, piedāvājot saņemt finanšu risinājumus klientiem ērtākajā veidā. Tāpēc turpmāk arī Varakļānos būs pieejama klientu apkalpošana klātienē konkrētās dienās un laikos,” norāda Anna Vjaksa, Norvik Bankas privātpersonu apkalpošanas pārvaldes vadītāja.

Īpaši jaunajā centrā būs gaidīti seniori, kuri šeit varēs gan veikt komunālo rēķinu apmaksu par zemāko cenu Latvijā, gan saņemt izsmeļošas konsultācijas, piemēram, kā pārvaldīt savus ikdienas maksājumus internetbankā. Ikdienā nepieciešamie bankas pakalpojumi senioriem izmaksās tikai 0,45 eiro mēnesī, savukārt komunālo rēķinu apmaksa skaidrā naudā – 0,50 eiro par maksājumu.

Norvik Banku ir izvēlējušies vairāk nekā 100 tūkstoši Latvijas klientu, no kuriem divas trešdaļas ir seniori. Norvik Bankai ir plašs filiāļu tīkls Latvijā – vairāk nekā 40 klientu apkalpošans centri.

Papildu informācijai:

Anna Vjaksa

AS Norvik Banka

Privātpersonu apkalpošanas pārvaldes vadītāja

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.