Varakļānu pagasts

Izsole

Varakļānu novada pašvaldība rīko pašvaldībai piederošo neapbūvēto zemes vienību izsoli.

Izsoles vieta un datums – izsole notiks 2020. gada 19. augustā plkst. 15:00 Varakļānu novada pašvaldības ēkā 102. kabinetā

Lasīt tālāk: Izsole

Tu vari realizēt savas idejas!

logo2

Varakļānu novada pašvaldība, projekta “Gribu!Varu!Daru!” ID. Nr. VP2019/1.2-13 ietvaros, izsludina Varakļānu novada jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā aicināti piedalīties Varakļānu novada jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Projekta iesniegšana līdz 2020. gada 31. augustam. Vairāk informācijas pa tālruni 26360131- Lienīte Patmalniece – Kondratoviča vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konkursa nolikums un pieteikuma formas pieejamas šeit.

Kapusvētki

kapusvetki

Uzmanību!

Ar š.g. 1.augustu izmaiņas autobusa maršrutā

Rīga-Rēzekne (ceturtdienās, sestdienās, svētdienās)

Pielikums

Uz ceļa Viļāni–Preiļi atjaunos segumu

Sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Viļāni–Preiļi–Špoģi (P58) posmā no krustojuma ar autoceļu Puša–Krāce–Silajāņi–Riebiņi (V577) Riebiņu novadā līdz Preiļiem (29,37.-35,55. km). Patlaban posmā jau ir ieviests ātruma ierobežojums 70 km/h.    

Būvdarbi paredz iesēdumu remontu, izlīdzinošo frēzēšanu un profila labošanu, kur tas nepieciešams, un asfalta virskārtas ieklāšanu visā posmā. Atjaunos arī autobusu pieturvietas.

Būvdarbus veiks SIA Binders par līgumcenu 990 863 eiro (ar PVN), ko sedz valsts budžets papildu 75 miljonu eiro programmas ietvaros.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa