Varakļānu pagasts

SIVA

image001soc

Sociālās integrācijas valsts aģentūras vārdā nosūtu informāciju par 5 profesionālās pilnveides programmām, ko SIVA nodrošinās Valsts Izglītības Attīstības Aģentūras īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta ”Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

Lasīt tālāk: SIVA

Dārza dizains

Dārza dizains.Līdz novembrim atlaide līdz 50%
Plānojumi dārzam,lauku sētai u.c.
Ar labiem vēlējumiem!
       Pārsla
25988207

www.parslasdarzi.lv  

Paziņojums par Rēzeknes novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu

PAZIŅOJUMS

PAR RĒZEKNES NOVADA VĒLĒŠANU KOMISIJAS LOCEKĻU KANDIDĀTU PIETEIKŠANU

Pamatojoties uz Apvienojamo Rēzeknes novada, Varakļānu novada un Viļānu novada pašvaldību deputātu kopsapulces 2020.gada 14.oktobra lēmumu “Par apvienotā novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņa noteikšanu un pieteikuma veidlapas apstiprināšanu” (protokols Nr.1, 3.§), tiek izsludināts apvienotā Rēzeknes novada vēlēšanu komisijas locekļu, arī komisijas priekšsēdētāja, kandidātu pieteikšanas termiņš no 2020.gada 15.oktobra līdz 2020.gada 16.novembrim.

Lasīt tālāk: Paziņojums par Rēzeknes novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu

Virtuālais asistents Ēriks

 image001sm

Turpmāk portāla Latvija.lv lietotājiem palīdzēs virtuālais asistents Ēriks


No 14. oktobra Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla Latvija.lv apmeklētājiem palīgā nāk virtuālais asistents Ēriks. Ar virtuālā asistenta palīdzību portāla apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes par dažādiem e-pakalpojumiem un dzīves situācijām.

Lasīt tālāk: Virtuālais asistents Ēriks

Pētījums par COVID-19 ietekmi uz nodarbinātību un darba vidi Latvijā

COVIDzive COLife logo jpg

Vidzemes Augstskolas pētnieki septembrī uzsāka plašu anketēšanu un organizēja diskusijas saistībā ar Valsts pētījuma programmas projektu “Dzīve ar COVID-19: Novērtējums par koronavīrusa izraisītās krīzes pārvarēšanu Latvijā un priekšlikumi sabiedrības noturībai nākotnē” (VPP-COVID-2020/1-0013), kura ietvaros aicinām ikvienu darba ņēmēju veltīt aptuveni 20-25 minūtes pētījuma aptaujas anketas aizpildīšanai: https://is.gd/nodarbinatoaptauja

Lasīt tālāk: Pētījums par COVID-19 ietekmi uz nodarbinātību un darba vidi Latvijā