Varakļānu pagasts

Pašvaldības mājīpašuma Miera ielā 12, Varakļānos

Varakļānu novada pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90000054750, Rīgas ielā 13, Varakļānos, rīko pašvaldības mājīpašuma Miera ielā 12, Varakļānos,

Varakļānu novadā, kadastra numurs 7017 501 0075, mutisku izsoli ar augšupejošu soli. Nekustamais īpašums sastāv no divstāvu dzīvojamās mājas

bez zemes ar kadastra apzīmējumu 7017 001 0609 008, un kopējo platību 315,3 m2t.sk., dzīvojamā platība - 123 m2.

Lasīt tālāk: Pašvaldības mājīpašuma Miera ielā 12, Varakļānos

Murmastienes bibliotēkas

Murmastienes bibliotēkas

klātienes darba atsākšana

Murmastienes bibliotēkā no 19.05.2020.g. atvērtas durvis lasītāju klātienes apmeklējumiem. Piesardzības nolūkos tiks ieviesti dažādi ierobežojumi.

Cienījamie apmeklētāji!

1.     Gadījumā, ja ir slikta pašsajūta, lūdzu, atbildīgi izvērtējiet bibliotēkas apmeklēšanas nepieciešamību, sargiet sevi un līdzcilvēkus! Zvaniet un veiciet grāmatu pasūtījumu, tās rezervējot,  vienojoties par to saņemšanu drošā bezkontakta ceļā ārpus bibliotēkas telpām.

2.     Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes.

3.  Bibliotēkā vienlaicīgi var atrasties 5 apmeklētāji nodrošinot divu metru distances ievērošanu starp apmeklētājiem, kā arī  apmeklētājiem un darbinieku, izņemot gadījumus, ja personas dzīvo vienā mājsaimniecībā. Personu drūzmēšanās pie ieejas, izejas un citās telpās netiek pieļauta.

4.     Ienākot bibliotēkā, jānodod grāmatas un žurnāli, kur tie tiks ievietoti karantīnā pirms ievietošanas plauktos vai izsniegšanas lasītājiem. Pēc tam jādezinficē rokas un var doties izvēlēties jaunu lasāmvielu.  Pie ieejas būs izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi apmeklētājiem.

5.     Bibliotēkas datori paredzēti tikai noteiktu darbu veikšanai (e-pastu sūtīšana, sludinājumu caurlūkošana, rēķinu samaksa internetbankā, utml.), nevis izklaidei. Jāievēro 30 minūšu uzturēšanās laiks bibliotēkā, kā arī jādezinficē rokas.

6.     Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkā, vēlams grāmatas rezervēt jau iepriekš caur elektronisko katalogu vai pa telefonu:

elektroniskajā katalogā: https://madona.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx

 rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.     zvanot uz tel. 64825343 vai 26167907

7.   Publiskie pasākumi bibliotēkā nenotiks.

8.  Bibliotēkas darbiniekiem ir tiesības neapkalpot un lūgt atstāt bibliotēkas telpas apmeklētājiem ar elpošanas ceļu slimību pazīmēm, tāpat arī lūgums ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu.

9.  Lai pasargātu cits citu no inficēšanās, bibliotēka ievēros sanitārās drošības noteikumus. Notiks arī regulāra telpu, virsmu, inventāra un grāmatu dezinfekcija, kā arī regulāra telpu vēdināšana.

Visiem veselību vēlot, Murmastienes bibliotēkas vadītāja Terēze Ivenkova

IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI!

VARAKĻĀNU NOVADA PAŠVALDĪBA INFORMĒ PAR DARBA ORGANIZĀCIJU ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS IETVAROS LĪDZ 2020.GADA 9.JŪNIJAM

Klientu apkalpošanas centrs, pašvaldības administrācija tiek slēgta klātienes apmeklējumiem.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Varakļānu novada dome līdz 9. jūnijam normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus veiks attālināti.

Klientu apkalpošana, dokumentu pieņemšana un izskatīšana tiks nodrošināta elektroniskā saziņā un pa tālruni. Izņēmuma gadījumos iespējams vienoties ar domes darbiniekiem par klātienes tikšanos, tomēr aicinām rūpīgi izvērtēt jebkādu klātienes konsultāciju nepieciešamību un sazināties galvenokārt telefoniski vai elektroniski.

TELEFONA NUMURI UZZIŅĀM:

Domes priekšsēdētājs: 29419134

Izpilddirektors: 29285545

Sekretāre: 64860840

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

No 12. maija, braucot sabiedriskajā transportā, būs jālieto mutes un deguna aizsegs

Pēdējo nedēļu laikā pasažieru skaits turpina palielināties, tāpēc, lai mazinātu vīrusa Covid-19 izplatīšanās risku, no rītdienas, 2020. gada 12. maija, pasažieriem, braucot sabiedriskajā transportā, jālieto mutes un deguna aizsegs, piemēram, sejas maska, respirators, šalle, lakats u.tml. Ņemot vērā, ka reģionālo maršrutu autobusos pasažieru uzņemšana notiek pa priekšējām durvīm, autobusa vadītājs var atteikt iekāpšanu pasažieriem, kuriem nav attiecīgā aizsega.

Lasīt tālāk: No 12. maija, braucot sabiedriskajā transportā, būs jālieto mutes un deguna aizsegs

Varakļānu novada pašvaldība rīko pašvaldībai piederošo neapbūvēto, lauksaimniecībā izmantojamo zemes vienību izsoli.

Izsoles vieta un datums – izsole notiks 2020.gada 20. maijā Rīgas ielā 13, Varakļānos, novada domes telpās. saskaņā ar tabulā minēto informāciju. Zemes vienību raksturojums norādīts pielikumā.

Lasīt tālāk: Varakļānu novada pašvaldība rīko pašvaldībai piederošo neapbūvēto, lauksaimniecībā izmantojamo...

Aicinām uz mamogrāfijas izmeklējumu!

zz12020. gada 30. aprīlī

PĀRBAUDI KRŪTIS!

Aicinām uz mamogrāfijas izmeklējumu!

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

Lasīt tālāk: Aicinām uz mamogrāfijas izmeklējumu!

Latvijā sākas lauksaimniecības skaitīšana

Rīga, 15.04.2020.

15. aprīlī Centrālā statistikas pārvalde (CSP) sāk visaptverošu lauksaimniecības skaitīšanu, kurā būs jāpiedalās aptuveni 85 tūkstošiem Latvijas lauku saimniecību. Informācija būs jāiegūst par visām lauku saimniecībām, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu – apsaimnieko lauksaimniecības zemi vai audzē lauksaimniecības dzīvniekus, vai uztur zemi labā lauksaimniecības un vides stāvoklī neatkarīgi no tā, vai apsaimnieko īpašumā esošo zemi vai nomā no citiem lauksaimniekiem.

Lasīt tālāk: Latvijā sākas lauksaimniecības skaitīšana