14.01.2014

2013 gada decembrī Madonas sporta centrā notika Madonas reģionālās skolēnu spartakiādes ( Madonas raj. ) sacensības volejbolā 8-9 klašu komandām.

Jauniešu konkurencē sacentās 9 komandas. Varakļānu vidusskola šajās sacensībās piedalījās ar divām komandām. Varakļānu vidusskolas otrā komanda (Artūrs Seržans; Lauris Onukrāns; Juris Erels; Rihards Juška; Gintars Dzerkals; Mārtiņš Vīčš ) izcīnīja trešo vietu. Varakļānu vidusskolas pirmā komanda (Daniels Pūrītis; Armīns Broks; Jānis Strods; Rihards Caune ; Ingus Ivanovs; Kaspars Ančevs) izcīnīja otro vietu.

Meiteņu komandu sacensībās Varakļānu novadu pārstāvēja Murmastienes pamatskolas komanda izcīnot otro vietu.

foto  Linda Juste

No 2013 gada 22 oktobra līdz 13 decembrim Varakļānu vidusskolas sporta zālē notika Varakļānu novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem. Sesto vietu izcīnija komanda „ Murmastiene”, piekto „Sīļukalns”, ceturto „Varakļāni”, trešo       „Nagļi”, otro „Atašiene” un par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda „LMB„ (Lubāna; Madona ; Barkava). Par vērtīgāko čempionāta spēlētāju tika atzīts Raimonds Adamovičs („Atašiene”).

Liels paldies dalībnieku vārdā sacensību atbalstītājiem: Varakļānu novada pašvaldībai un SIA „JILLS”.