Paziņojums par īres maksas paaugstināšanu

PAZIŅOJUMS

par īres maksas noteikšanu

          Varakļānu novada pašvaldības īpašumā esošajām dzīvojamajām telpām, ko pārvalda Varakļānu “Dzīvokļu komunālais uzņēmums” SIA no 2022.gada 1. septembra tiks paaugstināta īres maksa.

          Saskaņā ar Varakļānu novada domes 30.06.2022. sēdē apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem Nr. 9 “Par Varakļānu novada pašvaldībai piederošo dzīvojamo telpu īri”, īres maksa īrniekam tiks aprēķināta proporcionāli īrētās dzīvojamās telpas (dzīvokļa) platībai atbilstoši mājas kadastrālajai vērtībai, piemērojot likmi 3% gadā.

Sociālo dzīvokļu īrniekiem īres maksa ir 70% no noteiktās īres maksas apmēra.

ĪRES MAKSAS apmērs no 01.09.2022. pēc dzīvojamās mājas adreses apskatāms ŠEIT

Dzīvojamo telpu īres likums nosaka, ka pašvaldība saistošajos noteikumos nosaka pašvaldībai piederošo dzīvojamo telpu izīrēšanas kārtību, nosacījumus, termiņus un īres maksas apmēru.

Turpmāk, ja dzīvojamās mājas kadastrālās vērtības izmaiņas pārsniegs 10%, pārvaldnieks veiks mēneša īres maksas pārrēķinu un piemēros no 1. jūlija, paziņojot īrniekam mēnesi iepriekš.

Vēršam īrnieku uzmanību: nepieciešams aktualizēt īres līgumus, vēršoties Varakļānu “Dzīvokļu komunālais uzņēmums” SIA līdz 2022.gada 30.decembrim adresē: Rīgas iela 13, Varakļāni pirmajā stāvā vai rakstot uz e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

tālrunis: 26499918 (Inese)

2022.gada 29.jūlijā