Varakļānu „Dzīvokļu komunālais uzņēmums ” SIA veiks ūdens patēriņa skaitītāju inventarizāciju, lai varētu salīdzināt grāmatvedības datus ar faktiskajiem ūdens skaitītāju rādījumiem.

Inventarizācija tiks veikta daudzdzīvokļu mājās un privātmāju sektorā.

Lūdzam visus Varakļānu „Dzīvokļu komunālais uzņēmums ” SIA klientus noziņot ūdens patēriņa skaitītāja rādījumus līdz 2020. gada 30. novembrim.

Ņemot vērā drošības pasākumus saistībā ar vīrusa COVID-19 izplatību, inventarizācijas norises kārtība:

Mob. tālr./ WhatsApp saziņa pa tālruni  +371 28377852

vai e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

iesūtot klienta Nr., skaitītāja numura un rādījuma attēlu(-s);

Ja Jums nav iespējas nosūtīt rādītājus (skaitītāja attēlus) aplikācijā Whatsapp, e-pastā, tad esniegt tos papīra formātā – aizpildītus rēķinu pasaknīšus, iemetot šim nolūkam izvietotajās Varakļānu " Dzīvokļu komunālais uzņēmums " pastkastītēs.

Ja minētajā termiņā netiks saņemti ūdens skaitītāju rādījumi iepriekš tekstā minētajā formā, tad to veiks uzņēmuma darbinieki.

Atgādinām un brīdinām iedzīvotājus, ka ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu nodošanu nepieciešams veikt katru mēnesi un sekot ūdens skaitītāju verifikācijas termiņiem.