Murmastienes bibliotēkas

klātienes darba atsākšana

Murmastienes bibliotēkā no 19.05.2020.g. atvērtas durvis lasītāju klātienes apmeklējumiem. Piesardzības nolūkos tiks ieviesti dažādi ierobežojumi.

Cienījamie apmeklētāji!

1.     Gadījumā, ja ir slikta pašsajūta, lūdzu, atbildīgi izvērtējiet bibliotēkas apmeklēšanas nepieciešamību, sargiet sevi un līdzcilvēkus! Zvaniet un veiciet grāmatu pasūtījumu, tās rezervējot,  vienojoties par to saņemšanu drošā bezkontakta ceļā ārpus bibliotēkas telpām.

2.     Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes.

3.  Bibliotēkā vienlaicīgi var atrasties 5 apmeklētāji nodrošinot divu metru distances ievērošanu starp apmeklētājiem, kā arī  apmeklētājiem un darbinieku, izņemot gadījumus, ja personas dzīvo vienā mājsaimniecībā. Personu drūzmēšanās pie ieejas, izejas un citās telpās netiek pieļauta.

4.     Ienākot bibliotēkā, jānodod grāmatas un žurnāli, kur tie tiks ievietoti karantīnā pirms ievietošanas plauktos vai izsniegšanas lasītājiem. Pēc tam jādezinficē rokas un var doties izvēlēties jaunu lasāmvielu.  Pie ieejas būs izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi apmeklētājiem.

5.     Bibliotēkas datori paredzēti tikai noteiktu darbu veikšanai (e-pastu sūtīšana, sludinājumu caurlūkošana, rēķinu samaksa internetbankā, utml.), nevis izklaidei. Jāievēro 30 minūšu uzturēšanās laiks bibliotēkā, kā arī jādezinficē rokas.

6.     Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkā, vēlams grāmatas rezervēt jau iepriekš caur elektronisko katalogu vai pa telefonu:

elektroniskajā katalogā: https://madona.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx

 rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.     zvanot uz tel. 64825343 vai 26167907

7.   Publiskie pasākumi bibliotēkā nenotiks.

8.  Bibliotēkas darbiniekiem ir tiesības neapkalpot un lūgt atstāt bibliotēkas telpas apmeklētājiem ar elpošanas ceļu slimību pazīmēm, tāpat arī lūgums ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu.

9.  Lai pasargātu cits citu no inficēšanās, bibliotēka ievēros sanitārās drošības noteikumus. Notiks arī regulāra telpu, virsmu, inventāra un grāmatu dezinfekcija, kā arī regulāra telpu vēdināšana.

Visiem veselību vēlot, Murmastienes bibliotēkas vadītāja Terēze Ivenkova