BRĪVPRĀTĪGI PAR DROŠĀKU SABIEDRĪBU

 Pasaules pieredze liecina – brīvprātīgais darbs ar likumpārkāpējiem ir efektīvs līdzeklis viņu resocializācijā, tāpēc brīvprātīgie var sniegt nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības drošības veicināšanā. 

Valsts probācijas dienests sadarbībā ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes ESF projektu “Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū” Nr.9.1.2. organizē brīvprātīgo mācības darbam ar notiesātām personām.

Ja esi sociāli atbildīgs un aktīvs sabiedrības pārstāvis, vēlies piedalīties atkārtotu likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot atbalstu likumpārkāpējiem sociālo jautājumu risināšanā un brīvā laika pavadīšanā, aicinām Tevi pieteikties brīvprātīgajam darbam līdzgaitniecībā Valsts probācijas dienesta Vidzemes reģiona Madonas nodaļā. Piedalies - notiesāto jauniešu vecumā no 14 līdz 25 gadiem sociāli atbalstāma dzīvesveida stiprināšanā!

 

zxc0011

Kas ir LĪDZGAITNIECĪBA Valsts probācijas dienestā?

Līdzgaitniecība ir process, kurā brīvprātīgais ar savu iedrošinājumu un padomu sniedz atbalstu notiesātai personai – probācijas klientam. Līdzgaitniecība ir ilgtermiņa darbs, kas notiek regulāri tiekoties ar aizbilstamo. Līdzgaitnieka darbs palīdz atsvērt negatīvi ietekmējošu draugu un paziņu ietekmi, sniedz pozitīvu uzvedības piemēru, kā arī stiprina likumpārkāpēja spējas dzīvot sabiedrībā, nepārkāpjot likumu. Brīvprātīgais līdzgaitnieks var būt nozīmīgs atbalsts notiesātajām personām, palīdzot risināt dažādus praktiskus jautājumus. 

 Prasības brīvprātīgajam

· gatavība sniegt atbalstu likumpārkāpumus izdarījušām personām; 

· vismaz 18 gadu vecums; 

· augsta atbildības izjūta; 

· prasme patstāvīgi plānot savu laiku. 

Brīvprātīgā ieguvumi

· kriminālās justīcijas speciālistu vadītas mācības; 

· pastāvīgs nozares profesionāļu atbalsts brīvprātīgā pienākumu veikšanā; 

· zināšanu paplašināšana par valsts pārvaldes darbu; 

· iespēja dalīties ar savām zināšanām un prasmēm; 

· pieredze atbalsta pasākumu organizēšanā sociālās atstumtības riskam pakļautām personām. 

PIESAKIES, AIZPILDOT ANKETU:  https://www.vpd.gov.lv/informcija

Aizpildītu pieteikuma anketu un Savu dzīves aprakstu (Curriculum Vitae – vēlams Europass veidlapā) iesūti  uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Pēc anketas saņemšanas kandidāti tiks aicināti uz klātienes intervijām. Tie kandidāti, kuri tiks izvēlēti pēc atlases klātienes intervijām, tiks aicināti uz divu dienu mācībām, kas notiks 2020.gada 9. – 10.maijā.

Plašāka informācija pieejama www.vpd.gov.lv vai zvanot Valsts probācijas dienesta Vidzemes reģiona Madonas nodaļas probācijas speciālistei, nodaļas brīvprātīgo līdzgaitnieku koordinatorei Dace Krastiņai, tālrunis 64807365 vai 26655423, vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..