Varakļānu novada pašvaldības saistošie noteikumi Nr.5 „Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem un nodokļa piemērošanu Varakļānu novadā” paredz, kādas iedzīvotāju grupas var saņemt nodokļa atvieglojumus.

Saistošie noteikumi nosaka, ka nodokļa atvieglojumu no taksācijas gadā aprēķinātās nekustamā īpašuma nodokļa summas var saņemt:

  • personas ar 1.grupas invaliditāti;
  • personas, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti vai pilngadību sasniegušas personas ar 1. un 2. grupas invaliditāti, par nekustamo īpašumu, kurā deklarētā bērna vai pilngadību sasniegušas personas ar 1. un 2. grupas invaliditāti dzīvesvietas adrese;
  • maznodrošinātās personas, kurām šo statusu ir piešķīris Varakļānu novada pašvaldības Sociālais dienests;
  • personas ar 2. grupas invaliditāti.

Personām, kas atbilst iepriekš minētajām kategorijām (izņemot maznodrošinātos), līdz 2020. gada 25.  janvārim  pašvaldībā, jāiesniedz pieteikums par nodokļa atvieglojuma piešķiršanu.

Ar nodokļa atvieglojuma piešķiršanas nosacījumiem un kārtību var iepazīties pašvaldības saistošajos noteikumos Nr.5 “„Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem un nodokļa piemērošanu Varakļānu novadā”, kas publicētiwww.varaklani.lvsadaļā Novada dome/Saistošie noteikumi.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Varakļānu novada pašvaldības Zemes lietu speciālisti Solvitu Brokuli pa tālruni 27790023 vai rakstot uz e-pastu:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..