Swedbank informē par izmaiņām Varakļānu pašapkalpošanās filiāles darbībā un aicina uz izglītojošu tikšanos bibliotēkā

Izmaiņas pašapkalpošanās filiāles darbībā

Gluži tāpat kā citviet Latvijā, arī Varakļānu iedzīvotāji arvien biežāk izmanto iespēju naudas lietas kārtot attālināti – internetbankā, mobilajā lietotnē vai sazinoties ar banku telefoniski. Līdz ar to arvien retāk pie bankas speciālistiem ierodas kāds, kuram nepieciešama klātienes konsultācija. Tādejādi no 26. janvāra Swedbank klientu konsultācijas Varakļānu apkārtnes iedzīvotājiem būs pieejamas attālināti vai nepieciešamības gadījumā klātienē citā Swedbank filiālē, piemēram, Rēzeknē, 18. novembra ielā 16.

Aicinām ņemt vērā, ka pēdējā diena, kad Varakļānu pašapkalpošanās filiālē būs pieejams klientu konsultants, ir 24. janvāris – varēsiet saņemt konsultāciju par dažādiem ikdienas finanšu jautājumiem un bankas pakalpojumiem. Izmaiņas neietekmē iemaksas un izmaksas bankomāta darbību – tas Varakļānos būs pieejams arī turpmāk.

Ja vajadzīgs bankas speciālista padoms, aicinām droši zvanīt uz Swedbank konsultāciju centru pa tālruni 67444444, kas pieejams 24 stundas diennaktī, tā sniedzot iespēju ērti sasniegt banku, netērējot daudz laika un iztiekot bez papildu izdevumiem transportam un citām izmaksām. Ja vēlaties saņemt klātienes konsultāciju kādā no filiālēm, atgādinām par iespēju pieteikt konsultāciju internetbankā – tā varēsiet ieplānot konkrētu tikšanās laiku un arī izvairīties no gaidīšanas rindā.

Banka datorā un telefonā – nāc un uzzini vairāk!

Jau šobrīd visus bankas pamatpakalpojumus, ko izmantojam ikdienā – naudas pārskaitījumus, konta atlikuma pārskatīšanu, PIN koda maiņu, dažādus maksājumus, rēķinu apmaksu u.c. – var veikt internetbankā vai mobilajā lietotnē bez fiziskas bankas darbinieka klātbūtnes. Arī tad, ja nepieciešama jauna bankas karte, var pieteikt, lai banka to atsūta pa pastu (šāds sūtījums ir drošs, jo bankas karti var aktivizēt tikai pats kartes īpašnieks). Tāpat ar internetbankas starpniecību iespējams nokārtot daudzus ar ilgtermiņa finansēm saistītus jautājumus – sākt veidot uzkrājumus nākotnei, pieteikties mājokļa vai auto finansējumam, pieteikties dažāda veida apdrošināšanai u.c.

Lai plašāk izglītotu par internetbankas iespējām un ērtākajiem veidiem, kā izmantot bankas pakalpojums datorā vai mobilajā tālrunī, Swedbank sadarbībā ar Varakļānu pašvaldību 17. un 24. janvārī no plkst.10.00-12.00 ikvienu interesentu aicina uz izglītojošu tikšanos Varakļānu bibliotēkā (1. maija laukumā 4). Interesentus aicinām pieteikties bibliotēkā, kur jau iepriekš varēsiet iesniegt arī specifiskus jautājumus, ja tādi radušies.

Uz tikšanos!

Dace Antone

Swedbank filiāļu tīkla vadītāja vietniece