Jauniešu dome

Varakļānu jauniešu biedrība "Varjaunieši" realizēs projektu "EGOsistēmas". Piesakies vai uzdod savu jautājumu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

“Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

pumpurs afisha

Hey Varakļānu novada jaunieti! Mums interesē tavs viedoklis 
Veicam nelielu aptauju, kas mums palīdzētu turpmākajā darbībā un aktivitāšu plānošanā.
Links uz aptauju 
https://forms.gle/ZGtNVPX4Ctn5wWhE9

jdome

IMG_830528.septembra rītā Varakļānos pulcējās aktīvi jaunieši no Lubānas, Cesvaines un Varakļāniem. Visas dienas garumā personīgās izaugsmes treneres Ineses Zīles vadībā mācījāmies pilnveidot sevi, izmantojot improvizācijas metodes.

Ar jautrām spēlēm, trakiem uzdevumiem iepazinām viens otru, bet galvenokārt izzinājām savas spējas sadarboties komandā. Veicot dažādus IMG_8239uzdevumus, darbojoties darba grupās, apguvām prasmes būt radošiem, atklātiem un pozitīviem. Dienas beigās, kad bijām enerģijas, emociju pārpildīti un motivēti, plānojām jaunus pasākumus, kurus, cerams, izdosies realizēt arī dzīvē. Projekts ”Jaunie līderi” ir kā ‘’ideju lāde’’ Varakļānu jauniešiem turpmākajai darbībai.

Agnese Strode


2017.gada 28.septembrī plkst. 10.00 tiek organizēts Jauniešu forums.

Foruma laikā notiks motivācijas celšanas apmācība un Varakļānu, Cesvaines, Lubānas  jauniešu tikšanās un pieredzes apmaiņa.


2017.gada 26.-.27. septembrī Jauniešu domes pārstāvjiem notiks pieredzes apmaiņas brauciens uz Anikščiem ( Lietuva).

 Tā laikā notiks tikšanās ar lietuviešu jauniešiem, kā arī tiks  apskatīti kultūras un dabas objekti Lietuvā. Tuvāka informācija pa tel. 27790015


Aicinām Jauniešu domes pārstāvjus un visus interesentus Pils ielā 25, Varakļānos uz personības izaugsmes nodarbībām.

Nodarbības notiks 27.jūnija, 4 un 5.jūlijā. Nodarbības vadīs Inese Zīle. Tuvāka informācija tel. 29365092.


2017.gada 21.jūnijā ir nodibināta Varakļānu novada jauniešu dome.

Domes  priekšsēdētāja Laura Prusakova un priekšsēdētājas vietniece Ieva Dzērvīte.

Jauniešu domes nolikums.


Varakļānu novada pašvaldība ir uzsākusi īstenot projektu „Jaunie līderi”, līg. Nr. 2-25/31 no 01.04.2015. Projekts tiek  īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Projekta kopējā summa 3298,02 EUR.

Projekta galvenais mērķis ir izveidot jauniešu domi, lai veicinātu jauniešu uzņēmību un iniciatīvu, veidojot jauniešiem labvēlīgu vidi Varakļānu novadā.

Aicinu visus Varakļānu novada jauniešus vecumā no 13-25 gadiem iesaistīties projektā un pieteikt dalību pie Aijas Ščuckas, tel. 27790015 vai Varakļānu vidusskolas skolotājas Ainas Kazākas, tel.29365092.